Žvaigždžių karai: Galia nubunda pagerino premjerinio vakaro rekordus

Įvertinkite šitą turinį
(0 balsų)
Sukurta 2015 gruodžio 19 0

Kino industrijos ekspertai teigia, kad naujasis "Žvaigždžių karų" sagos filmas pagerino premjerinio vakaro uždarbio rekordus JAV ir Kanadoje.

Septintasis "Žvaigždžių karų" epizodas ketvirtadienio vakare uždirbo 57 milijonus dolerių, pagerindamas 43,5 milijonų rekordą, kurį 2011 metais buvo pasiekusi juosta "Haris Pokeris ir mirties relikvijos: 2 dalis" ("Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2"). Analitikai teigia, kad kosminė opera gali tapti daugiausiai uždirbusiu visų laikų filmu.

Juosta taip pat pagerino premjeros vakaro rekordus Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje. Filmo surinkti 9,64 milijono svarų sterlingų aplenkė prieš tai to paties "Hario Poterio" filmo uždirbtus 9,48 milijono svarų. Vien vidurnakčio seansai ketvirtadienio naktį Didžiojoje Britanijoje surinko 2,4 milijonus svarų.

"Remiantis juostos premjerinio vakaro pasiekimais JAV ir Kanadoje galima prognozuoti masyvų, potencialiai rekordus gerinantį juostos premjerinio savaitgalio pasirodymą, - teigia žymus Holivudo kino industrijos analitikas Paulas Dergarabedianas, - "Galia nubunda" turi potencialo įsiveržti į pasaulyje 2 billijonus dolerių surinkusių filmų klubą", - įsitikinęs jis.

Kolegai antrina ir "Exhibitor Relation" kino analitikas Jeffas Boxas. "Kalbant apie rekordų gerinimą tai yra rimčiausias kandidatas, kurį mes matėme per gan ilgą laiką. Jis gali prisijungti prie 2 bilijonų klubo ir, galbūt, gali tapti daugiausiai pajamų gavusia juosta".

Kino rinkos ekspertai tikisi, kad "Galia nubunda" per premjerinį savaitgalį JAV ir Kanadoje surinks apie 200 milijonų dolerių - sumą, kuri gali mesti iššūkį šiemet anksčiau pasiektam juostos "Juros periodo pasaulis" ("Jurassic World") rekordui. Naujausia dinozaurų parko frančizės dalis birželį per pirmąsias tris dienas Šiaurės Amerikoje surinko beveik 209 milijonus.

Britų analitikai teigia, kad ketvirtadienį debiutavusi juosta "Žvaigždžių karai: galia nubunda" turės pasirodyti išskirtinai gerai, kad per savaitgalį pagerintų naujausio Jameso Bondo serijos filmo rezultatą. "Spectre" premjera įvyko pirmadienį, tad buvo skaičiuojamos 7 dienų pajamos ir jos sudarė 41,3 milijono svarų.

Didžiojoje Britanijoje "Galia nubunda" jau pagerino vieną rekordą. Žiūrovai iš anksto rezervavo net 2 milijonus bilietų ir tai didžiausias rezervuotų bilietų kiekis Didžiosios Britanijos ir Airijos kino istorijoje.

JJ Abramso režisuota juosta "Žvaigždžių karai: galia nubunda" į tolimą galaktiką grįžta maždaug 30 metų po juostoje "Džedajaus sugrįžimas" 1983 metais pasakotų įvykių. Filme sudalyvavo ir originalios trilogijos žvaigždės Harrisonas Fordas bei Carrie Fisher, kurie vėl kuria Hano Solo ir princesės Lėjos roles.

John Boyega and Daisy Ridley

Šaltinis: bbc.com

Palikite komentarą

Patikrinkite ar tikrai įvedėte visą privalomą (*) informaciją. HTML kodas nėra leidžiamas.

Paskutinės naujienos