Studija Disney pradeda jaunojo Han'o Solo paieškas

Įvertinkite šitą turinį
(0 balsų)
Sukurta 2015 gruodžio 08 0

Kol žiūrovai ruošiasi naujai kelionei į tolimą galaktiką naujajame blokbasteryje ŽVAIGŽDŽIŲ KARAI: Galia nubunda, Disney studija pilnu pajėgumu ruošiasi serijai franšizių apie kultinius kosminės sagos herojus. Disney studijos vadovai, kaip praneša The Hollywood Reporter, pradėjo aktoriaus, pagrindinio herojaus Han'o Solo vaimeniui, paieškas. Pagal nepatvirtintus vidinių šaltinių duomenis, pirmajame aktorių atrankos etape šiam vaimeniui sudalyvo du su puse tūkstančio pretendentų. Artimiausiu metu atrankos vadovas Jeanne McCarthy planuoja atsirinkti labiausiai šio vaidmens nusipelnusius kandidatus, kurie jau po to sisitiks su režisieriais Phill Lord ir Chris Miller. Jaunojo Han‘o vaidmens atlikėjas turėtų būti bent truputį panašus į Harrison‘ą Ford‘ą jaunystėje, būti linksmu ir žavingu, ir be abejo tvirtai laikytis veiksmo scenose.

Jaunojo kontrabandininko vaidmens atrankos pasiūlymu susigundė ne tik nauji nepatyrę aktoriai, bet ir tokios kylančios TV ir kino žvaigždės kaip Ansel Elgort (Dėl Mūsų Likimo ir Žvaigždės Kaltos), Dave Franco (Apgaulės meistrai), Tom Felton (Harris Potteris: Mirties relikvijos), Leo Howard (Konanas – Barbaras), Logan Lermann (Persis Džeksonas ir žaibų vagis), Jack Reynor (Transformeriai: Išnykimo amžius), Max Thieriot (Motel Bates), Colton Haynes (Arrow) ir Chandler Riggs (Vaikščiojantys numirėliai), Rammi Malek (Mr.Robot).

Studija pakvietė į atranką aktorius nuo 18 iki 32 metų amžiaus, bet vėliau nusprendė praplėsti paieškos ribas. Pvz. Chandler Riggs‘ui šiuo metu yra 16, o Rammi Malek‘ui 34 metai. Kol kas autoriai neskelbia būsimo franšizinio Han‘o Solo amžiaus. Priminsime, kad pasirodžius pirmajam, t.y. ketvirtam ŽVAIGŽDŽIŲ KARŲ epizodui Harrison‘ui Ford‘ui buvo 33 metai.

StarWars aktoriai retro

Palikite komentarą

Patikrinkite ar tikrai įvedėte visą privalomą (*) informaciją. HTML kodas nėra leidžiamas.

Paskutinės naujienos